Marketing és értékesítési vezető

Feladatok

  • Marketing és értékesítési stratégia megalkotásában való részvétel
  • Marketing és értékesítési akciók kivitelezésének koordinálása
  • A marketing és az értékesítési csapat irányítása
  • Marketingkommunikáció (online, offline, social, PR) szervezése, ellenőrzése
  • Éves értékesítési (szortiment) tervek készítése, megvalósulásának állandó figyelemmel követése, javaslatok megfogalmazása
  • Viszonteladói rendszer bővítése, értékesítés támogatása
  • Ügyfélszolgálat (magyar és nemzetközi) és márkabolt ellenőrzése
  • Webáruház usability, fejlesztések, SEO, tartalom koordinációja
  • Kapcsolattartás a termelés, kreatív, IT, pénzügy és HR munkatársakkal
  • Rendezvények szervezésében való közreműködés

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Marketing területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló szervezőkészség
  • Nyitott, dinamikus személyiség
  • Proaktív megközelítés és önálló munkavégző képesség, nagy munkabírás, terhelhetőség
  • Széleskörű szakmai ismeretek az online marketing eszközök terén (PPC hirdetési rendszerek, Google Analytics, Google AdWords, Social média marketing, SEO, WordPress, hírlevél marketing)

Előnyt jelent

  • Vezetői tapasztalat
  • Nemzetközi salesben/marketingben szerzett tapasztalat
  • KKV szektorban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Idén 10 éves, hazai szinten piacvezető, nemzetközi szinten folyamatos növekedésben lévő, a világ 20 országában jelen lévő, 100% magyar tulajdonú, családi vállalkozás által nyújtott biztonságos háttér.
  • Változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok, inspiráló célok.
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés magas szintű felhatalmazással.
  • Barátságos, fiatalos munkakörnyezet, kötetlen munkaidő

Munkavégzés helyszíne

  • Budapest, Lövőház utca

Munkakezdés időpontja

  • 2017 vége/2018 eleje

Jelentkezéseket (CV és motivációs levél) a job@liliputi.hu email címre várjuk, fizetési igény megjelölésével.